Četiri laka komada...
09.03.2011. - 21:30

Partizan bez problema savladao oslabljene Kuljane koji su se i nekako držali prvo poluvreme, da bi u nastavku šampion stigao do ubedljivih 4:0.
TejgoPartizan je od početka krenuo ofanzivno ka golu Kuljana i već nakon desetak minuta stigao do prednosti.

Odlučio se Petrović na udarac iz velike udaljenosti, lopta je stigla do Tejga koji nastavlja golgetersku seriju.

To je preseklo fudbalere Hajduka, mada su par puta pripretili, najbolju šansu je propustio Bošković, a Komazec je stvarao probleme odbrani crno - belih sa nekoliko prodora.

Ipak, Partizan je mogao preko Vukića da poveća prednost, nije šampion ubedljiv, ali je mnogo kvalitetniji od oslabljenog Hajduka.

KTomicako je meč odmicao domaćin pada, Adija je propustio još jednu priliku, a onda je, kao u Inđiji Partizan završio posao. Prvo je nakon akcije po desnoj strani i centaršuta Ilieva, Tomić savladao Braća.

Onda je Pauljević igrao rukom, penal koji je Raća Petrović pretvorio u gol.

I na kraju, Šćepović koji je zamenio Tejga je pokazao da je Stanojević na slatkim mukama kada je izbor napadača u pitanju, lobovao je Braća za 4:0.

Crno - beli su lagano dobili utakmicu, Kuljani bez snage u drugom poluvremenu, oslabljeni sa motivom, ali i bez mnogo znanja, pa je jasno da nisu uspeli da pariraju mnogo boljem rivalu.